Efectivele Inspectoratului de Jandarmi Județean Olt au asigurat în acest sfârșit de săptămână, 1-2 iulie 2024, măsuri de ordine și siguranță publică pe timpul mai multor evenimente care au avut loc pe raza județului Olt. Astfel, s-au asigurat măsuri de ordine publică timp de trei zile în municipiul Slatina, cu ocazia inaugurării parcului Dumitru Dobrescu și a festivalului concurs „Floare de tei” din orașul Corabia. Alte misiuni de asigurare au fost executate în…
Citește mai multe pe: https://ziaruldeolt.ro/2024/06/03/jandarmii-olteni-au-asigurat-in-acest-sfarsit-de-saptamana-masuri-de-ordine-si-siguranta-publica-pe-timpul-mai-multor-evenimente/