Președintele AUR, George Simion, a susținut că Robert Ionuţ Păiuşi, primarul PSD al comunei Stejari, a intrat în weekend cu maşina într-un grup de susţinători AUR, în localitatea Băceşti, județul Gorj, lovind o tânără în vârstă de 24 de ani. Poliția a confirmat că tânăra a fost „acroșată” cu oglinda, iar după testarea cu drug test există suspiciuni de substanțe psihoactive în organismul șoferului.
Cuprins:
Citește mai multe pe: https://www.libertatea.ro/stiri/george-simion-acuza-primar-psd-robert-ionut-paiusi-intrat-masina-grup-aur-femeie-ranita-politia-droguri-drug-test-4895058